Informacja o wynikach naboru na stanowisko pracownika ds. kadr

Prezentacja szkół wyższych i policealnych

Wizyta żołnierzy ze Szkoły Podoficerskiej

Lista osób przyjętych do szkoły 24-06-2009

Zmiana terminu rozdania świadectw - semestry 4AH, 4KD, 3BD, 4UM, 6LG

Inauguracja sezonu turystycznego 2009

Dzień nauczyciela - Życzenia dla grona pedagogicznego

Uwaga słuchacze semestru 8GA

Pierwszy dzień wiosny

Szkolny konkurs orki 2008 r.

Dzień niepodległości - uroczysty apel

Pobyt litewskich nauczycieli w naszej szkole, w ramach projektu Leonardo da Vinci

Konkurs sprawnościowy 2008

Damian Jaskrowski zwycięzdą Finału VII Międzyszkolnego Turnieju Szkół Rolniczych

Święto edukaci narodowej - uroczysta akademia

Dawid Orzech zwycięzcą Finału Okręgowego XXXIII Edycji OWiUR

Kolory jesieni w naszym pożywieniu

Zmiana planu w semestrach nieparzystych!

Otrzęsiny klas pierwszych 2008 r.

Wiosenne Manewry Polowe 2009

Projekt Peace

Kolory jesieni - relacja

Spotkanie z rodzicami 23 kwietnia 2009 r.

Szkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin sprzętem naziemnym

XIV Ogólnopolski Konkurs Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Konkurs o tytuł Przedsiębiorczej Klasy

Obóz szkoleniowo-rekreacyjny dla klas o profilu paramilitarnym 15-17.06.09r. Piła-Młyn

Uczeń Zespołu Szkół, CKU w Gronowie, Eryk Korzeniewski, złotym medalistą na mistrzostwach polski

Święto powiatu toruńskiego

Uwaga semestr 1UG

Kurs w zawodzie rolnik

Zmiana terminu zjazdu z 30-31 maja 2009 r.

Drzwi otwarte 24 marca 2009

Walentynki 2009

Sukcesy uczniów Zespołu Szkół, CKU w Gronowie w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Wolne stanowisko pracy - pracownik ds. kadr

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2008-2009

Projekt Leonardo da Vinci

X Wiosna w Gronowie - relacja z Majówki Europejskiej

Światowy tydzień przedsiębiorczości 2008

Akcja - Zostań honorowym dawcą krwi

Kurs BHP dla rolników

Wiosna w Gronowie 2009

Uprzejmie informujemy iż dnia 13 i 14 czerwca 2009 r. szkoła będzie czynna od 8.00-20.00

Jasełka 2008

Pożegnanie maturzystów 2009

Wykopki buraków cukrowych 2008 r.

Rady pedagogiczne - sierpień 2009 r.

Uwaga semestr 2BF

XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Uwaga słuchacze semestrów kończących oraz absolwenci lat ubiegłych

Konferencja - Jak sobie radzić ze stresem