Szkolenie poligonowe klas mundurowych

Zwycięska drużyna mechaników samochodowych

Lekcja historii - wycieczka do Gdańska

XLI Edycja Eliminacji Okręgowych Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

"Odważni Wygrywają"

Przysmaki wielkanocnego koszyka

Żółte kwiaty symbolem tragicznej historii

VI Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poetycka podróż z Adamem Mickiewiczem”

Konkurs Wiedzy o Turystyce i Hotelarstwie

Wycieczka programowa kucharzy - tajniki kuchniki Kresów

Lekcja o finansach

Podziękowania - Akcja kwiodawstwa w naszej szkole

Wyjazd na plan programu Milionerzy

Wycieczka przedmiotowa - BMW i AUDI

Ostre strzelanie klas mundurowych

Warsztaty dla gimnazjalistów w Zespole Szkół, CKU w Gronowie

ZS, CKU W GRONOWIE NA GALI PARTNERÓW AIESEC 2017

"Alchemia i Amory w kuchni"

Kolejna edycja projektu Erasmus Plus

Inwestorzy giełdowi w naszej szkole

Gra TransEdu - spotkanie z przedstawicielami Wirtualnej akademii

Wycieczka do Harding Safety Poland Sp. z.o.o.

POWRÓT DO TRADYCJI I KUCHNI STAROPOLSKIEJ - Jarmark Adwentowy w Przysieku

Stypendia dla najlepszych

XII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości – etap I (01.12.2016)

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa

Uroczysta Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Projekt edukacyjny "Lekcje z ZUS"

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w naszej szkole

Spotkanie w ramach ogólnopolskiej kampanii „Twarze depresji. Akceptuję. Nie oceniam.”

Pierwszy etap za nami - IX Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

Wiemy, dlaczego sięgamy po dopalacze

IX Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna - I etap

Wyróżnieni stypendyści w naszej szkole