W dniu 14 grudnia 2017 roku, w hotelu Filmar, w Toruniu, podczas konferencji  „Krajowy Funduszu Szkoleniowy w województwie kujawsko-pomorskim” z udziałemKrystyny Żejmo-Wysockiej, dyrektora Departamentu Spraw Społecznych, Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego i Zdrowia  Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, Marka Gralika, Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty, Artura Janasa, Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu , Moniki Zdrenka Przewodniczącej Wojewódzkiej Rady Rynku Pracyoraz samorządowców, dyrektorów powiatowych urzędów pracy oraz  nauczycieli szkół kształcących zawodowo z regionu,  ogłoszono wyniki II edycji konkursu wojewódzkiego „Potrzeby rynku pracy naszą misją”. Konkurs był organizowany przy współpracy Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Samorządu Województwa Kujawsko – Pomorskiego, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy oraz Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy.  Podstawowym celem było wyłonienie szkół najlepiej realizujących zadania związane z przygotowaniem uczniów do funkcjonowania w realiach współczesnego, niezwykle trudnego, rynku pracy. W ramach realizacji konkursu niezależna Komisja Konkursowa składająca się z przedstawicieli organizatorów dokonała oceny złożonych wniosków pod kątem formalnym i merytorycznym w oparciu o poniższe kryteria:

Z ogromnym zadowoleniem przyjęliśmy fakt, iż nasza szkoła po ubiegłorocznym trumfie, po raz drugi, została wyróżniona w dwóch kategoriach: Branżowa Szkoła I stopnia oraz Technikum. Jest to dla nas ogromny sukces, bowiem w konkursie uczestniczyły wiodące w regionie szkoły prowadzące kształcenie zawodowe. A wśród nich laureaci Konkursu: Branżowa Szkoła I stopnia oraz Technikum w Zespole Szkół Budowlanych im. Jurija Gagarina w Bydgoszczy, Branżowa Szkoła I stopnia nr 7 w Zespole Szkół Samochodowych w Toruniu, Technikum w Zespole Szkół Chemicznych w Bydgoszczy oraz Technikum w Zespole Szkół Mechanicznych nr 1 im. Franciszka Siemiradzkiego w Bydgoszczy.

wr.jpg

wr3.jpg