W dniu 06.04.2018r uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w 24 Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej, którego organizatorami byli: Redakcja Nowoczesny Warsztat, Politechnika Poznańska, ZSS w Gdańsku, Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej.

Do turnieju przystąpili nasi uczniowie II i IV klasy technikum samochodowego:

Lewandowski Łukasz

Urbański Bartosz

Życiński Michał

Krzysztof Gerc

Jędrzej Jabłoński

Patryk Lewandowski

Turniej został przeprowadzony na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu. Twarzą edycji konkursu był redaktor TVN Kuba Bielak, który prowadzi między innymi w „TVN Turbo” program „Jazda Polska”.  Do turnieju przystąpiło około 258 uczniów technikum ze szkół samochodowych z całej Polski.

Indywidualnie nasz uczeń Krzysztof Gerc zajął zaszczytne III miejsce, drużynowo zespół z klasy czwartej zdobył IV miejsce w kategorii „najlepsza szkoła techniczna 2018r”.

Gratulujemy!!!

sam1.jpg