Dnia 24 marca 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół, CKU w Gronowie: Hanna Pilarska, Agnieszka Samojeden, Zofia Kaszuba i Łukasz Łęgowski prowadzili promocję na Jarmarku Wielkanocnym w Przysieku. Już naszą tradycją stał się wypiek mazurków z kajmakiem i bakaliami, babeczek piaskowych oraz drożdżowych zajączków.

Zainteresowanie naszymi wyrobami co roku jest coraz większe. Klienci bardzo chętnie podchodzą do naszego stoiska nie tylko posmakować naszych wyrobów, ale także podzielić się doświadczeniami kulinarnymi, pochwalić za niezwykły smak i aromat produktów wielkanocnego koszyczka.

W tym roku zachwyciliśmy naszych klientów sernikami, których charakteryzowała kremowa puszystość, gładkość, napowietrzenie oraz esencjonalny smak i aromat, co świadczyło o ich jakości.

Opiekunami uczniów były Ewa Waśniewska i Małgorzata Andzińska

siek2.JPG