Dnia 20 maja 2019 roku gościliśmy w Zespole Szkół, CKU w Gronowie  przedstawicieli Credit Agricole Bank Polska S.A.: Pana Artura Czeszel Dyrektora Placówki Bankowej z Torunia i Panią Monikę Doradcę Klienta.

Uczniowie wzięli udział w warsztatach z bezpiecznej bankowości. Uzyskali praktyczne informacje nt. form zabezpieczeń jakie stosuje bank. Były to między innymi: ochrona, alarmy, zabezpieczenia wejścia, zabezpieczenia wypłat środków pieniężnych, zabezpieczenie dostępu przez internet i telefon, zabezpieczenia kart płatniczych i kont osobistych. Zapoznali się z możliwościami założenia konta bankowego dla osób nieletnich i pełnoletnich. Uczniowie z zaangażowaniem wzięli udział w konkursie i stworzyli własne projekty kart bankowych. Sprawiło im dużo radości oraz ugruntowało wiedzę na temat elementów karty płatniczej i jej zabezpieczeń.

Organizatorami spotkań były: Krystyna Piotrowska i Katarzyna Kołtun.

Krystyna Piotrowska, nauczycielka ZS, CKU w Gronowie

bank2.jpg